Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Despre tine

In jos 
+2
RxY-andra
Momo-chan
6 participan?i
AutorMesaj
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Despre tine Empty
MesajSubiect: Despre tine   Despre tine Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 9:08 pm

 Am deschis acest topic pentru a ne cunoaste mai bine. Tot ce trebuie sa faceti este sa va desvaluiti numele, varsta , zodia,localitatea in care locuiti pe moment, scoala/lieul/facultatea, hobby-urile voastre, ce va place sau ce nu la un om, daca aveti frati sau surori, etc,etc. Astfel, ne putem cunoaste mult mai bine.
Incep eu:
Nume: Claudia
Varsta: 14 ani
Zodie: Berbec
Localitate: Galati
Scoala: Nr. 12 ''Miron Costin'' Galati
Hobby-uri: desenul tehnic, pictura, literatura, sa postez pe forumuri, sa ma distrez cu prietenii mei, etc.
Am un frate mai mare ca mine cu 9 ani, pe nume Cristi.
Urasc oamenii aroganti, plictisitori, mincinosi, care nu se tin de o promisiune. Imi plac oamenii prietenosi, cu simtul umorului, de treaba, etc.
Astept, si pe altii sa se prezinte, aici. Ja ne!!!
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Despre tine   Despre tine Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 10:15 pm

Pai ... cred ca asta putem pune si la New member Razz dar sa zicem ca e o exceptie ^^ si chiar e .
Nume:Ruxandra
Varsta:11 ani Razz
Zodie:Gemeni :->
Localitate:Predeal
Scoala : Lic. Teoretic Mihai Saulescu
Hobby-uri: hhmm nu stiu daca am .. sa zicem ca inotul si desenatul...
Am o sora mai mare ca mine cu 1 an si 8 luni si o cheama Stefi.
Imi Plac oamenii amuzanti , care te ajuta cand ai o problema , care sunt prietenosi si cam ce ai zis si tu ^^ si urasc oamenii egoisti in primul rand si cum ai zis si tu , plictisitori , aroganti si mincinosi , cei nesimtiti , care fac glume proaste , care tipa ca prostii din nimik etc. Smile
Mai adaug si :
Artisti si trupe preferate : ( cel mai mult)Avril Lavigne , Simple Plan
Sport preferat: Inot (cred ca e viata mea >3)
Carti preferate: Nu am .. nu prea citesc
Animeuri preferate ; Naruto , Bleach , Death note(imi pare rau ca a murit L :'( ), Blood + etc. etc.
Personalitate: Timida cu oamenii mai mari pe care nu ii cunosc si cu oamenii de orice varsta pe care nu ii cunosc , glumeata cu prieteni , hiper cu cei pe care ii cunosc ^^
Defecte: Sunt sasaita , cateodata mincimoasa(defapt in testez trucurile , ca daca nu pot deveni regizor ma fac actrita Very Happy) si cum mai ziceti voi ca sunt Very Happy.
Aspect: Par lung pana la spate, blond - saten deschis , ochii - aproape turqoize , unghii nu am ca mi le rod cand sunt stresata , enervata sau cand am emotii ,nici slaba nici grasa . Imi sta bine cu rosu si albastru , nu prea imi place sa ma machez Very Happy
Sper ca m-am descris bine .. ^^
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Darky Kaory
Spirit
Spirit
Darky Kaory


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : Anime World
Joburi/Distractii : eleva/muzica,anime-uri
Stare de spirit : Happy and Sad
Data de inscriere : 13/04/2008

Despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Despre tine   Despre tine Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 9:44 am

Nume: Antoaneta
Varsta: 12 ani
Zodie: Berbec
Localitate: Bolintin Vale
Scoala: Cu clasele 1-8 Bolintin-Vale

Hobby-uri: Desenul,Dansul,Muzica,Anime-urile
Am un frate mai mic k mine cu 4 ani.

Carti preferate: Nu am pt k nu citesc
Anime-uri preferate: Cel care imi place cel mai mult este Inuyasha,Blood+,Salyers,Yu Yu Hakusho etc.
Sunt timida cu cei pe care nu-i cunosc,iar hiper cu cei pe care-i cunosc.
Culori:mov,negru,verde,rosu,portocaliu

Sunt trista mai tot timpul,cel mai mult acasa. Materia preferata este matematica.
Sus In jos
http://anto-hiyoko.hi5.com/
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Despre tine   Despre tine Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 4:10 pm

Nume: Alesia
Varsta: 14 ani
Zodie: Capricorn si Bivol in zodiacul chinezesc [sunt incapatanata ]
Localitate: Un mic oras plictisitor pe nume Deva
Scoala: Andrei Muresanu nr 5 [sau generala sau buna mai stie la cat s-a schimbat], din Deva.
Hobby: matematica,chimie [mai nou],desenul in general in creion pt ca nu prea imi place sa lucrez cu culorile,filmele [my new addiction 8-} ],anime-urile si manga-urile mai moderant din lipsa de timp mai ales in perioada asta >.< si literatura la fel cand am timp...
Despre mine: Sunt cam nebuna de felul meu.Prietenii ma considera cam la fel.Imi place sa ascult muzica si sa imi inebunesc vecinii cu melodiile de la Simple Plan [deja a devenit ca un hobby Very Happy ].Imi place sa stau cu prietenii si sa merg la plimbare cu Owaranai Yume si Dark Mistery [ea mai rar ] in plimbare pana in parc.Sunt cam incapatanata si imi place sa ma iau in gura cu oamenii [cei care ma enerveaza evident Razz ].MAi nou nu suport mingile de fotbal,voley si handball mai ales dupa ce in fiecare saptamana primeam cate una in cap...Am o sora mai mica vitrega in clasa a 3- a dar nu locuiesc cu ea...Si cam atat.
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Despre tine   Despre tine Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 10:08 pm

Nume: Amalia
Varsta: 13 ani
Zodie: Leu (26.07)
Hobby:sa vedem....fotografiile...fan art si gfx
Despre mine: o fie calma, cateodata ma enervez usor ( depine d ceea ce aud si de dispozitia mea).Imi place moolt sa asc muzik precum Good Charlotte, Green Day, Avril, LaFee....si Tokio Hotel ( acum mai putin).In fiecare zi sunt putin nervoasa, frustrata ( motivul e prietena mea cea mai buna sau asta ar vrea ea sa para pt k mie nu mi se pare ca e My best friend)...dar stiu ca exista 2 persoana pe care ma pot baza si pot apela la ele....imi place culoarea neagra tocmai de aceea din garderoba mea nu lipsesc haine negre , deci in fiecare zi port macar un tricou negru/ o bluza neagra..cam atat pentru ca cei mai multi dintre voi ma cunosc cat de cat
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
dark_kikyou
Spirit
Spirit
dark_kikyou


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Data de inscriere : 01/03/2008

Despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Despre tine   Despre tine Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 3:18 pm

Nume: Andra-Cecilia
Varsta:12
Zodie: SAGETATOR
Hobby: imi place sa desenez animeuri si imi place sa ascult muzica!
Formatie fav: V6
Melofie fav: El mundo e de cambiar.
Culori fav: Negru si mov
Mancare fav: Pizza
Anime-uri fav: Inuyasha!!!! si Vampire knight!
Sus In jos
http://www.kagome.3xforum.ro
Continut sponsorizat





Despre tine Empty
MesajSubiect: Re: Despre tine   Despre tine Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre tine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce credeti despre Ai?
» Despre razbunare
» Pareri despre anime
» Pareri despre anime
» Pareri despre acest anime :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: