Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Despre razbunare

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Despre razbunare Empty
MesajSubiect: Despre razbunare   Despre razbunare Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 11:51 pm

Daca siteul ''linia fierbinte a iadului'', ar exista, cu adevarat,  si ati vrea sa va razbunati pe cineva care v-a facut sa suferiti mult, ati apela la ajutorul lui Ai Enma?De ce?
 Eu, as apela la Ai Enma doar in situatie de criza, cand nu mai am alta solutie. Fiindca nu mi-as pune sufletul in pericol, doar din cauza unei simple dispute intre mine si o alta persoana. Aaaa, si vroiam sa va mai intreb, daca credeti cumva  ca razbunarea are vreun folos, in viata omului?
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Despre razbunare Empty
MesajSubiect: Re: Despre razbunare   Despre razbunare Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 1:35 pm

pai nu stiu ce sa zic de razbunare.sunt multe persoane pe care le urasc, dar asta nu inseamna ca as plati pretul pe care il impune Ai pentru a le tr. in Iad.daca ar face ceva ...sa zicem intradevar groaznic as apela la ea da asta dupa ce ma gandesc serios
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Ryoko Minaka
Spirit
Spirit
Ryoko Minaka


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 05/06/2008

Despre razbunare Empty
MesajSubiect: Re: Despre razbunare   Despre razbunare Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 7:06 pm

Eu nu as vrea sa existe acest site, deoarece, contrar a ceea ce multi cred, exista un Dumnezeu. Acesta este singurul autorizat sa ia viata cuiva, deoarece el o si poate da. Deoarece noi, fiintele umane nu putem da viata altor fiinte, nu avem niciun drept sa le-o luam. Oricum, dupa ce murim, fiecare in parte isi va ispasi pedeapsa pentru faptele facute cat timp a trait pe pamant, nu va ramane nepedepsit, va asigur. Asta nu inseamna ca eu nu as vrea sa ma razbun pe nimeni, ce-i drept. Am si eu o persoana pe care vreau sa ma razbun, mai exact pe fosta "cea mai buna prietena" a mea. Din ce cauza? E simplu. Inafara faptului ca a mers cu alte fete sa se distreze in timp ca-mi spunea ca ma considera cea mai buna prietena a ei, mai e un motiv. A fost prietena celui de care eram indragosita atunci si cand mi-a zis-o, a fost intr-un tarziu, ca si cum mi-ar face in ciuda si n-am mai vorbit cu ea saptamani intregi. Oricum, tot nu as apela la asa ceva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre razbunare Empty
MesajSubiect: Re: Despre razbunare   Despre razbunare Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre razbunare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce credeti despre Ai?
» Despre tine
» Pareri despre anime
» Pareri despre anime
» Pareri despre acest anime :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Jigoku Shoujo-
Mergi direct la: