Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pareri despre anime

In jos 
+2
Milky*Way
Momo-chan
6 participan?i
AutorMesaj
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 11:56 pm

Sunt sigura, ca la multi dintre voi, primul anime vazut a fost Sailor Moon, de pe vremea cand nu prea aveai ce sa vezi pe la tv.
 Ce parere v-a lasat acest anime? V-a placut, sau nu?
 Fiindca a trecut ceva vreme decand eu l-am vazut pentru prima oara la tv, l-am revazut  ca sa imi mai amintesc despre ce era vorba. Si mie mi s-a parut un anime destul de reusit, si foarte popular cel putin pe vremea aceea.
 Alte pareri...
 
Sus In jos
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 8:23 pm

mda o venit si momentul asta.pai grafica lasa de dorit muult de tot.adica defapt e destul de buna pt.vremea aceea sailor moon fiind un anime vechi pot spune "cat lumea"il urmaresc de mica.de cand eram la gradi.imi place iubirea dintre darien&usagi.sunt draguti rau.si chestia cu echipa teintriga.si ce sa mai spun de finaluri te lasa sa plangi ore-n sir.am vazut di unele filme Very Happy
Sus In jos
Midori
Ghost
Ghost
Midori


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 32
Data de inscriere : 13/04/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 9:37 am

a fost primul meu anime^^ eram fff mica si nu mai stiu nimic din el, oricum stiu ca imi placea enorm si ma jucam cu prietenele mele..fiecare eram cate un personaj flower
o sa revad anime'ul si o sa pot s spun mai multe despre el
Sus In jos
Lina Inverse
Spirit
Spirit
Lina Inverse


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 32
Localizare : Zephilia
Data de inscriere : 29/04/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 4:30 pm

nu l-am vazut pe tot dar mi-a placut...nu foarte mult...are o grafica slaba rau, dar e interesant...nu stiu de ce, dar Sailor Moon, Mermaid Melody si Mew Mew Power inseamna cam acelasi lucru pentru mine
Sus In jos
http://www.magicworldofanime.co.nr
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 10:28 pm

Well , Sailor Moon , Mermaid Melody si Team mew mew sunt create de aceeasi companie si de aceea seamana . Mie mi-a placut Sailor Moon cand eram mica , dar acum il detest -_- .. odata , era un episod cand una murea din cauza faptului ca a fost inganata . Si cand eram mica, sora mea m-a inganat si credeam ca o sa mor lol .. si intradevar grafica lasa de dorit ... Sailor Moon este un anime creeat prin ani 90 sau cv de genu .. prin 1990-2002 .. printre anii acestia .. povestea nu stiu , dar nu mi se mai pare asa captivanta decat atunci cand eram mica ... dar asa sunt eu .. spre ca nu am suparat vreun fan Sailor Moon Smile
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Lord Crys
Spirit
Spirit
Lord Crys


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Localizare : In my dream
Joburi/Distractii : Anime/Manga
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 25/07/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 3:46 pm

A fost al doilea meu anime vazut. Pareri despre anime 665719
Mia placut foarte mult si acum ceva timp, l-am revizionat pentru al intelge pe deplin.
Pacat ca acum nu mai e asa cum era inainte. Ce conteaza e ca a ajuns pana unde a ajuns si a ramas pana la urma in " mica istorie" a erei noatre decand a aparut.
E un anime interesant, grafica e destul de buna, e foarte amuzant si dragut.
Sailor Marte a fost preferata mea, nu e de aia, dar chiar ne asemanam! Pareri despre anime 299697
Sus In jos
http://www.orizont2100.noua.org
Continut sponsorizat





Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre anime
» Pareri despre acest anime :D
» Ce credeti despre Ai?
» Despre razbunare
» Despre tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Sailor Moon-
Mergi direct la: