Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Va place literatura?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Va place literatura? Empty
MesajSubiect: Va place literatura?   Va place literatura? Icon_minitimeMar Feb 19, 2008 4:59 pm

Deci ca sa fiu sincera imi place sa study romane, povesti, nuvele etc. cand are un subiect care ma atrage.Daca diriga ne da ceva de citit si mi se pare plictisitor ca sa pot citi trebuie sa imi tin asa ochii Shocked .mda.......ma cam plictiseste, pe voi nu?sunt opere literare care imi plac mult, dar cateodata prefer sa Sleep decat sa citesc.oricum astept sa vad si parerile voastre despre literatura.
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Va place literatura? Empty
MesajSubiect: Re: Va place literatura?   Va place literatura? Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 9:30 pm

si mie imi place sa study romane de dragoste si aventura.scritoarea mea fav.diind sandra brown pt care am un enrom respect.scrie niste romane impresionante printre care m-au fascinat:Focul mocnit din paradis,chiar si ingerii cad,mai aproape de stele,si apoi casatoria,promisiunea si mai sunt. tongue
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Va place literatura? Empty
MesajSubiect: Re: Va place literatura?   Va place literatura? Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 9:19 pm

 Literatura, este una din materiile mele preferate, ador sa citesc, dar cand profa de romana ne mai dadea niste ditamai  romanele de citit, nu eram asa de fascinata. Urasc romanele sau cartile legate de istorie, razboaie de pe vremuri, etc.Sunt foarte plictisitoare, si am avut si de astea de citit, si le-am citit cu o sila uriasa. In rest tot ce nu este legat de ceea ce  am zis mai sus,  imi place si citesc cu placere, oricand am timp.
Sus In jos
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Va place literatura? Empty
MesajSubiect: Re: Va place literatura?   Va place literatura? Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 11:42 pm

De obicei citesc romane care cat de cat sa imi capteze interesul study Mie imi plac cartile lui Jules Verne...e unul din scriitorii mei preferati momentan si intotdeauna imi face placere sa ii citesc operele.Nu intotdeauna am timp si chef sa citesc..dar atunci cand am sunt in stare sa termin un roman de 300 de pagini in 2 zile Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Va place literatura? Empty
MesajSubiect: Re: Va place literatura?   Va place literatura? Icon_minitime

Sus In jos
 
Va place literatura?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce sport va place?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Literatura-
Mergi direct la: