Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce sport va place?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Ce sport va place? Empty
MesajSubiect: Ce sport va place?   Ce sport va place? Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 9:48 pm

pai avand in vedere ca am practicat dans sportiv,imi place fotbalul,baschetul,tennisul,imi place sa alerg prin locuri umede si cam atat si ar fi si innotul dar mam lasat
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Ce sport va place? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sport va place?   Ce sport va place? Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 11:11 am

pai mie imi place patinajul si gimnastica .cam atat ca restul sporturilor le detest, mai ales fotbalul.
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Lum
Ghost
Ghost
Lum


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 09/02/2008

Ce sport va place? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sport va place?   Ce sport va place? Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 3:48 pm

Cred ca mie imi plac toate sporturile din lume lol! ...Bine, bine poate ca nu chiar toate Smile ...Fac kempo aproape de un an si imi place Enorm!~Kempo e o combinatie intre arte martiale si niste tehnici de box, dar in mare parte se refera la arte martiale japoneze+chineze~E chiar interesant si club acela a devenit ca o a 2a familie pentru mine...sensei si restul persoanelor de acolo!Btw sensei e campiona mondial Shocked deci va dati seama cat ne munceste lol! ...e interesant!De fiecare data cand se termina ora parca nu imi vine sa ma plec...as sta acolo zi si noapte~ cheers
Pe langa ca sunt cea mai mica de acolo si singura fata si mai este si o doamna super dragutza cu care ma inteleg bine^^

I love Kempo Twisted Evil

Alt sport, pe care le-am si incercat si a fost si interesant a fost Kendo...cu sabii, 100% japonez... I love you
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Ce sport va place? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sport va place?   Ce sport va place? Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 5:24 pm

pai mie imi place foarte mult inotul.. avand in vedere ca imi place apa..Fac inot de 3..5 ani.. dar nu de performanta.. am invatat sa inot de la verisoara mea.. Si sa inot pe sub apa e si mai misto Very Happy ^^ . Imi mai place si skiul..dar anul asta nu am skiat ca nu am avut unde.. si incepe sa imi placa si voleiul.. avand in vedere ca facem la scoala ..
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Ce sport va place? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sport va place?   Ce sport va place? Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 9:15 pm

 Imi place mult dansul sportiv,  si as fi vrut sa  practic acest sport, de mica , dar parintii mei nu au avut destul de multi bani, pentru a ma da la cursuri, din pacate. De mica, ma visam dansatoare, si as fi facut totul cu suflet numai pentru a deveni profesionista. Ce mai vise...
Sus In jos
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Ce sport va place? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sport va place?   Ce sport va place? Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 12:52 pm

poi pe vremuri dansul sportiv nu era atat de cunoscut.deci daca lle spuneam colegilor ca practic dans incepeau sa rada de mine.dar acum si cu emisiunea dansez pentru tine cluburile de dans s-au super inmultit.io vad cum merge cfostul meu club.si totusi chiar si asa sunt foarte scumpe si te pun sa platesti si ore in particular.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce sport va place? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sport va place?   Ce sport va place? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce sport va place?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce sport a-ti vrea sa practicati huh?
» Va place literatura?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Sport-
Mergi direct la: