Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sig BATTLE No. 1

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 8:17 pm

Tema concursul e muzica.
Termenul limita este 15.05.2008.
Fiecare concurent va participa doar cu un sig.Nu trebuie sa faceti si avatare.De preferabil ca sigurile sa nu depaseasca 600x150 pixeli.
Cam acestea sunt regurile>totusi sper sa nu fie probleme.


Ultima editare efectuata de catre Yumi_Emi in Joi Apr 17, 2008 4:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
karynutza
Fairy Dust
Fairy Dust
karynutza


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 13/04/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 8:05 pm

sunt interesata. Banuiesc ca fiecare trebuie sa puna un reply de postare in care zice ca vrea sa participe. Deasemenea cum face cu jurizarea???
Plus cui trimitem sigurile sau le postam direct aici??
Eu zic ca sa fie trimise prin PM si apoi sa fie postate dar sa fie anonime pana dupa jurizare astfel incat jurizarea sa fie corecta.
Sus In jos
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 4:42 pm

Da cred ca asa ar fi mai bine.Deci sig-urile mi le veti trimite prin PM.
In fine concurentii nu sunt nevoiti sa mai spua daca participa sau nu.Am mai spus le trimiteti prin pm.Insa daca mai are cineva ceva intrebari  nu trebuie sa ezite sa intrebe Razz
Inca nu m-am gandit asa de mult la jurizare...poate am sa vorbesc cu Ay-chan pe Y!M sa stabilim niste criterii de votare.Sau daca nu chiar mai bine,oricine poate veni cu cate o propunere.Sunt deschisa la orice^^
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 8:39 pm

hmmm .. chiar e interesant .. si cat despre jurizare , am o idee . Mai bine punem un timp limita de inscriere , apoi , cum ati spus si voi , trimitem sig-urile prin PM , afisam lista concurentilor si cand timpul de inscriere expira , afisam sig-urile , dupa care fiecare din membru poate vota . (deasemenea , pune , ceea ce este oblicatoriu intr-un concurs , timpul de desfasurare)
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 3:18 pm

Eu cu Ay-chan am stabilit deja termenul limita si chiar am zis in primul post
Termenul limita este 15.05.2008.
Dar se pare ca am uitat sa specific ca pana atunci puteti sa mi le treimiteti...my bad^^Credeam ca se va subintelege....


Edit:
Deci pana acum nu s-a inscirs nimeni >.< Cred ca voi participa eu singura lol!
Oricum chiar nimeni? O.o *shocked*
Noul termen limita va fii 22.05.2008.Din moment ce teza este chiar saptamana [ la cine ii cazul] m-am gandit ca ii mai bine asa plus o sa aveti tot timpul in weekend,asta bineinteles cine vrea sa se inscrie.
Totusi dupa parerea mea ati avut destul timp pana acum..
"C'est la vie"
Sus In jos
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeMier Mai 21, 2008 10:02 am

Sunt foarte dezamagita >.>Maine e ultima zi si nu am primit nici un pm.Dja presimt ca va trebui anulata competitia din cauza ca nu s-a inscris nimeni...
Sus In jos
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 4:23 pm

Si eram sigura ca nu se va mai inscrie nimeni >.< Atunci asta este daca pana la ora 00:00 nu primesc nimic ...In fine


Acum ca s-a terminat concursul[asta dak il pot numi asa...] topic closed *sigh*
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitimeDum Mai 25, 2008 4:36 pm

Off Topic.Yumi_Emi sper ca la urmatorul gfx-battle sa participe cineva.....si va sugerez sa facem un concurs si de Edit Images...poate vor fi macar 3 concurenti...oricum topicul acesta v-a fi inchis.
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Continut sponsorizat





Sig BATTLE No. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Sig BATTLE No. 1   Sig BATTLE No. 1 Icon_minitime

Sus In jos
 
Sig BATTLE No. 1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fan Art-Battle No.1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Zone :: GFX :: GFX Battle-
Mergi direct la: