Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hellsing-Pareri

In jos 
AutorMesaj
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Hellsing-Pareri Empty
MesajSubiect: Hellsing-Pareri   Hellsing-Pareri Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 9:53 pm

 Nu-mi vine sa cred ca nu exista nici un topic la Hellsing, e unul din animeurile mele favorite . Pai atunci am ce posta aici, nu?
Acest anime are actiune din plin, o poveste destul de interesanta precum si multe tipuri de personaje. De cand l-am vazut sunt innebunita de vampiri, si de toate animeurile cu vampiri.
Aceasta serie este printre cele cateva unde personajul principal este clar preferatul meu, fara nici o indoiala. Alucard este extraordinar, atat personalitatea sa cat si puterile si modul de a fi. Cand am inceput sa ma uit la Hellsing ma gandeam ca e destul de puternic insa nu m-am gandit niciodata ca e chiar invincibil . Hellsing-ul face o prezentare destul de buna a universului undead avand atat clasele cele mai joase, ghouls precum si cele ale vampirilor cei mai puternici. Ca si animatie anime-ul are o calitate destul de buna, iar soundtrackul este foarte potrivit pentru subiect, unele melodii aducand un pic a vechile filme cu Dracula. Prin combinarea tuturor acestor elemente s-a reusit sa se faca din Hellsing un anime care l-am urmarit cu placere.
 Voi ce pareri aveti?
Sus In jos
 
Hellsing-Pareri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» H2o-Pareri
» Pareri generale
» Info + pareri
» Karin-Review+Pareri
» Pareri + nota

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Other-
Mergi direct la: