Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 .::Trigun::.

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

.::Trigun::. Empty
MesajSubiect: .::Trigun::.   .::Trigun::. Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 3:29 am

A fost inainte pe Animax . Era foarte de ras . Si Cand Vash castiga o lupta spunea mereu "Dragoste si pace!" si arata doua degete incrucisate . Mureai pe tine de ras. Prima data era drama apoi parodie ... insa grafica nu prea imi placea
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

.::Trigun::. Empty
MesajSubiect: Re: .::Trigun::.   .::Trigun::. Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 7:49 pm

 Mie mi-a placut mult acest anime, si intradevar Vash era foarte amuzant, si pe mine m-a facut de multe ori sa rad, dar sa stiti, ca in anime  mai aparea si unele scene care nu erau prea amuzante, erau chiar triste unele, fiind prezentat trecutul destul de trist al lui Vash.
 Farmecul animeului, este ca Vash era numit si ''Fulgeratorul'', fiind un om foarte de temut, dar cat de fioros parea el la inceput, de fapt nu ar omori nici o musca, fiind invatat de mic  de catre mama sa ca ''a omori'' nu este un lucru bun. De aceea are si, un fel de zicala: ''Love And Peace'', foarte interesant.
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

.::Trigun::. Empty
MesajSubiect: Re: .::Trigun::.   .::Trigun::. Icon_minitimeVin Apr 04, 2008 6:53 pm

Da asa e insa sa sti ca nu mama lui Vash l-a invatat sa fie "pacifist" sa spun asa ... era o fata .. nu mai stiu cum o cheama si Vash nu e om e planta lol! . Glumeam dar oricum nu e om ... Dar e un fel de extraterestru . Si e numit "Fulgeratorul" dintr-o banala greseala caci , el a fost gasit(sa spun asa) intr-un oras distrus de fratele lui nu de el . Si parca el nu isi mai amintea prea multe . Dar oricum si el a distrus multe orase dar doar pentru ca a vrut sa se apere de urmaritorii lui
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Continut sponsorizat





.::Trigun::. Empty
MesajSubiect: Re: .::Trigun::.   .::Trigun::. Icon_minitime

Sus In jos
 
.::Trigun::.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Other-
Mergi direct la: