Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 De ce oare...?

In jos 
+2
RxY-andra
Milky*Way
6 participan?i
AutorMesaj
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 8:50 pm

pai as avea niste intrebari:de ex:De ce a luat-o sesshomaru pe rin cu el?? Question
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 7:26 pm

Da ... buna intrebare ... nu sunt sigura dar cred ca s-a indragostit de ea.... e cam ciudat .. dar cred ca sesshomaru nu o sa mai imbatraneasca si rin o sa creasca ... Very Happy
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 4:44 pm

asa ma gandeam si eu dar multi spun ca n-are cum sa se indragosteasca de o fetita.dapoi eu toate episoadele care le-am vazut cu ei 2.sesshomaru o apara mereu deci e weird...
Sus In jos
LiliGrace
Ghost
Ghost
LiliGrace


Numarul mesajelor : 7
Localizare : Moldova
Data de inscriere : 12/03/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeMier Mar 12, 2008 7:54 pm

ummm,sorry...e cam ciudat..sa se indragosteasca de o fetitza,hmm...pai mie mi se pare ca a vazut ceva mai deosebit in ea sau cv de genu'....mai apoi cine stie in ce se va transforma chestia asta?....oricum ar fi ceva neobishnuit k sesshomaru sa se indragosteask...


Ultima editare efectuata de catre LiliGrace in Vin Mar 14, 2008 8:44 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Saitou
Spirit
Spirit



Numarul mesajelor : 12
Localizare : ....
Data de inscriere : 12/03/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeVin Mar 14, 2008 2:25 pm

Sesshomaru nu s-a indragostit de Rin si nici nu se va indragosti vreodata. El o iubeste pe fetita ca pe fiica lui, ba chiar ii salveaza viata, dar nu e nimic mai mult intre ei si nici nu va fi.
Oricum Sess nu e atat de rau pe cat vrea sa para
Sus In jos
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 3:10 pm

sesshomaru...fiica?dar daca are o fica are si o sotie deci... Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Milky*Way in Dum Mar 23, 2008 8:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 10:37 pm

Seasshomaru nu luat-o pe Rin cu el, fiindca s-a indragostit de ea,..in nici un caz.
 Poata ca a ales-o fiindca i s-a facut mila de ea, ea fiind orfana(dar totusi nu prea are cum,..Seasshomaru nu-si pune singur in grija un copil, fiindca are cu totul alte ocupatii), sau poate o simpatizeaza, hmm, nu stiu ce sa zic.
 Asa a vrut autorul anime-ului, sa apara Rin in compania lui Seasshomaru, ceea ce a si facut.
Sus In jos
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 8:17 pm

pai da asta este explicatia Laughing asa a vrut regizorul.este cel mai tare.dar imi place sa cred ca s-ar forma vreo idila intre ei.ar fi interesant.ce conteaza ca rin e asa de mica(cred ca e mai mica decat mine)
Sus In jos
dark_kikyou
Spirit
Spirit
dark_kikyou


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Data de inscriere : 01/03/2008

De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 2:22 pm

Ma gandesc pt ca i s- a facut mila de ea..
Sus In jos
http://www.kagome.3xforum.ro
Continut sponsorizat





De ce oare...? Empty
MesajSubiect: Re: De ce oare...?   De ce oare...? Icon_minitime

Sus In jos
 
De ce oare...?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: InuYasha-
Mergi direct la: