Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Kikyou&Inuyasha

In jos 
+4
Little_pink_angel
RxY-andra
Ay-chan
Milky*Way
8 participan?i
AutorMesaj
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:08 pm

vi se mai pare posibila aceasta iubire?
Neah in nici un caz! Sunt depasiti.Mai ales ca acum Kagome a intrat in viata lui Inuyasha si il mai si iubeste Kikyou nu are nici o sansa si mai e si intrun fel moarta
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:32 pm

ei nu ar putea niciodata sa fie impreuna pentru ca dupa ce kagome l-a desprins de copac pe inuyasha si kikyo a inviat au fost prea diferiti.kikyo il uraste acum pe inuyasha deoarece crede ca el a omorat-o .inuyasha inca poate simti ceva pentru ea dar e in zadar.
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 10:31 pm

Pai kikyo nu prea mai are sanse intradevar cu inuyasha..insa inuyasha tie totusi la ea. Dar chiar daca Kikyo crede ca a omorata Inuyasha si ea inca mai tine la el. Si intr-un episod parca kagome l-a sarutat pe inuyasha deci Very Happy.. *papaaa sanse* dar sa nu uitam ca, Kagome e partial reincarnare lui Kikyo


Ultima editare efectuata de catre in Sam Feb 16, 2008 9:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Little_pink_angel
Spirit
Spirit



feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 31
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 10/02/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 2:33 am

pai sincera sa fiu...nu ma dau in vant dupa cuplu Inuyasha&Kikyou...
dar ce pot sa zic...s-au iubit mult si probabil ca ar fi ramas impreuna daca nu s-ar fi bagat si Naraku...deci nu am ce sa comentez...pana la urma relatia lui cu Kikyou a fost mai serioasa decat cea cu Kagome...care defapt nici nu au fost impreuna...dar figurat vorbin Very Happy
dar acum avand in vedere ca el e viu si ea e moarta...ma gadesc ca Inuyasha o sa ramana cu Kagome...sau nu??
Sus In jos
LiliGrace
Ghost
Ghost
LiliGrace


Numarul mesajelor : 7
Localizare : Moldova
Data de inscriere : 12/03/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeMier Mar 12, 2008 8:46 pm

hmmm,nu cred ca are un viitor acest cuplu...
Nu cred ca Inuyashao mai iubeste,caci daca ar fi facuto ar fi ramas plecat cu ea(au fost cateva episoade in care ea ia cerut asta)...acum el nu e sigur p cn sa alega...Caci de cand a aparut Kagome,situatia s-a schimbat mult....so.....
Sus In jos
Saitou
Spirit
Spirit



Numarul mesajelor : 12
Localizare : ....
Data de inscriere : 12/03/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeVin Mar 14, 2008 2:35 pm

Desi Inuyasha o yubeste pe Kikyou inca ea este moarta asa ca nu vor putea fi impreuna.
si oricum
Spoiler:
Sus In jos
dark_kikyou
Spirit
Spirit
dark_kikyou


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Data de inscriere : 01/03/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 2:43 pm

Ei bine parerea mea este ca daca Inuyasha o iubeste pe Kikyo sa mearga la ea cat despre iubirea lui fata de Kagome nu stiu ce sa zic dar sincer eu nu o suport pe Kagome adica Inuy si Kikyo se potrivesc chiar daca KIkyo e cam moarta insa eu mi-as dori sa RAMANA CU kIKYO! Very Happy
Sus In jos
http://www.kagome.3xforum.ro
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 10:40 pm

Chiar daca s-au iubit mult in trecut, trebuie sa ne gandim mai mult la prezent, sau la viitor. Kikyou e moarta, deci prin urmare totul s-a sfarsit, chiar daca Inuyasha a acceptat asta cu greu, mai ales la inceput, acum a aparut Kagome, care i-a mai alinat din durere facandu-l din nou sa traiasca, ca un om normal. Prin urmare, viata merge inainte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kikyou&Inuyasha Empty
MesajSubiect: Re: Kikyou&Inuyasha   Kikyou&Inuyasha Icon_minitime

Sus In jos
 
Kikyou&Inuyasha
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Koga vs Inuyasha
» Filmele Inuyasha

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: InuYasha-
Mergi direct la: