Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personajul preferat

In jos 
+5
dark_kikyou
Little_pink_angel
RxY-andra
Ay-chan
Milky*Way
9 participan?i
AutorMesaj
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:05 pm

Justificati daca va rog frumos : deci nu mam uitat mult timp la acest anime dar miam putut da seama ca personajul meu feminin favorit ar fi Kagome pt. ca este indrazneata la varsta ei,curajoasa si buna cu toata lumea
ia masculin:naraku pt. ca mi se pare frumos si inteligent desi e personaj rau nu conteaza What a Face
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:08 pm

~deci personajul meu preferat e Kikyo.poate ca e printre cai negativi dar imi place ca e puternica, inteleapta si desteapta.a trecut prin multe in viata ei si imi pare rau ca a avut un asemenea sfarsit.
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 10:25 pm

Si mie imi place Kyoko ... E desteapta ,draguta, inteleapta Very Happy Very Happy ... Dar imi pare rau ca a fost pacalita de Naraku ... Ea era supeer cool si a lasat in urma niste amintiri ce nu s-au pierdut pe scara timpului...


Ultima editare efectuata de catre in Sam Feb 16, 2008 9:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Little_pink_angel
Spirit
Spirit



feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 31
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 10/02/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 2:37 am

sa zicem ca am vazut destul de mult Inuyasha si ca nu imi mai aduc foarte bine aminte care ce a facut fiecare...dar asa cel mai mult mi-a placut de Sesshomaru...el e cel mai serios... nu face niciodata tot felul de glume...e puternic si inteliget...nu actioneaza niciodata la voia imtaplari...desi mi s-a parut destul de sadic la inceput, pe parcurs a inceput sa imi placa din ce in ce mai mult...
Sus In jos
dark_kikyou
Spirit
Spirit
dark_kikyou


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Data de inscriere : 01/03/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Mar 01, 2008 11:16 am

personajul meu favorit este Inuyasha adica e sooper tare si pur si simplu il ador Very Happy
Sus In jos
http://www.kagome.3xforum.ro
LiliGrace
Ghost
Ghost
LiliGrace


Numarul mesajelor : 7
Localizare : Moldova
Data de inscriere : 12/03/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMier Mar 12, 2008 8:00 pm

Nush,yo nu prea privesc animeul(m-am uitat la el pana ce m-am saturat)...kred k Kagome...Are o personalitate unica-curajoasa shi plangacioasa in acelasi timp...A sacrificat/renuntsat la destul de multe doar ptr. al juta p idiotul de Inuyasha(scz. fanilor)...Ei,si ce-ar mai fi?genorozitatea si dorintsa de a sari in ajutor e de apreciat...
Sus In jos
Saitou
Spirit
Spirit



Numarul mesajelor : 12
Localizare : ....
Data de inscriere : 12/03/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeVin Mar 14, 2008 2:40 pm

Personajul meu preferat este Sango, deoarece chiar daca nu are o putere mai speciala ca Miroku sau ca Inuyasha, ea este alaturi de prietenii ei si ii ajuta.
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 10:46 pm

Personajul  feminin preferat, al meu este Kagome, o fata puternica, indrazneta, curajoasa,plina de viata. Tocmai de aceea am ales-o.
 Personaj masculin preferat este Inuyasha, un jumatate-demon puternic, foarte ambitios, amuzant(uneori), simpatic, etc.
Sus In jos
Lina Inverse
Spirit
Spirit
Lina Inverse


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 32
Localizare : Zephilia
Data de inscriere : 29/04/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 4:28 pm

pey...eu am gusturi mai ciudate...din tot anime-ul cel mai mult mi-a placut de Kirara. e asa scumpa cand e micuta si asa frumoasa cand se face ditamai tigrul....dar, lasand animalele, imi place de Inuyasha. e amuzant, puternic si ador fazele in care Kagome spune frumos si autoritar" Sezi"
Sus In jos
http://www.magicworldofanime.co.nr
Continut sponsorizat





Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: InuYasha-
Mergi direct la: