Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 R.O.D. the TV

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

R.O.D. the TV Empty
MesajSubiect: R.O.D. the TV   R.O.D. the TV Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 10:27 pm

ce parere aveti.. mie nu imi place asa mult.. adica nu am vazut toate episoadele dar totusi..mi se pare cam ciudat O.O
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

R.O.D. the TV Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D. the TV   R.O.D. the TV Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 10:46 pm

deci in timpul unor episoade am o ocupatie, adica Sleep .nu mi se pare asa interesanta actiunea deoarece atunci cand una dintre ele se pierde(de ex anita) se apuca se le caute pe celelalte si daca nu le gaseste plange, tipa ca disperata.deci e foarte scratch scratch aa....enervant pentru mine.deci eu abea tin ochii deschisi cand e acest anime difuzat.srry pt fanii lui
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

R.O.D. the TV Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D. the TV   R.O.D. the TV Icon_minitimeVin Feb 29, 2008 5:36 pm

dap ay-chan are dreptate e unpic cam deplasat plictisitor..dar fie cateodata e amuzant deci daca ar fi sai dau o nota 7 poate cu indulgenta 8
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

R.O.D. the TV Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D. the TV   R.O.D. the TV Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 7:59 pm

  Primele episoade din acest anime, mi-au placut, si m-au facut sa ma uit in continuare cu interes, dar cam pe la jumatatea animeului, sincer incepusem sa ma cam plictisesc.
 Poate ca daca actiunea era mai captivanta, m-ar fi facut sa-l urmaresc mai cu interesc, dar cum nu a fost asa , l-am urmarit mai mult din dorinta de al termina mai repede.
Sus In jos
Continut sponsorizat





R.O.D. the TV Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D. the TV   R.O.D. the TV Icon_minitime

Sus In jos
 
R.O.D. the TV
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Other-
Mergi direct la: