Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Team Mew Mew

In jos 
+2
Ay-chan
RxY-andra
6 participan?i
AutorMesaj
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Team Mew Mew Empty
MesajSubiect: Team Mew Mew   Team Mew Mew Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 12:47 pm

E destul de dragut animeul..doar ca are putine ep -.- .. cred ca 14 parca... insa tokio mew mew e mai misto.. are mai multe sezoane... pers. meu favorit este Rennee . E super tare :3 si mai ales imi place ca e eleganta si trateaza lucrurile cu seriozitate si chiar daca nu se vede , ea chiar tine la echipa sa


Ultima editare efectuata de catre RxY-andra in Vin Iun 06, 2008 6:03 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Team Mew Mew Empty
MesajSubiect: Re: Team Mew Mew   Team Mew Mew Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 4:48 pm

imi place anime-ul.adevarat, e cam scrut ca tokyo mew mew dar totusi....mnoh preferata mea e Renee Roberts(Zakuro Fujiwara).cel mai mult ma enerveaza Kiki.n-o suport pe fata aia(scz pt fanii ei).oricum imi place Very Happy
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Team Mew Mew Empty
MesajSubiect: Re: Team Mew Mew   Team Mew Mew Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 4:42 pm

faza e ca e total luat dupa Sailor Moon nu va suparati dar asta e ,desi are o grafica mainu chiar ca si sailor moon chestia e tot aceea si anume "salvarea planetei".sa fim seriosi,da ma rog e destul de frumusel,si il mai reda pe animax farao
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Team Mew Mew Empty
MesajSubiect: Re: Team Mew Mew   Team Mew Mew Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 8:09 pm

Imi place mai mult, Tokio mew mew, e mai interesant, are si mai multe episoade. Dar si team mew mew, este frumos.
 Preferata mea este Zoey, mi se pare ca e cea mai sweet dintre toate. Nici eu nu o suport pe Kikki, nu imi place comportamentul ei de copil cam neastamparat.(scuze, pentru fanii/fanele ei).
Sus In jos
Darky Kaory
Spirit
Spirit
Darky Kaory


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : Anime World
Joburi/Distractii : eleva/muzica,anime-uri
Stare de spirit : Happy and Sad
Data de inscriere : 13/04/2008

Team Mew Mew Empty
MesajSubiect: Re: Team Mew Mew   Team Mew Mew Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 5:34 pm

Zoey ,Zoey .I like Kitycat Zoey.Team Mew Mew Fxghj10Team Mew Mew Ai232910Team Mew Mew Ai232910Team Mew Mew Ai232910Team Mew Mew Blend610Team Mew Mew Mewmew10
Sper ca va plac pozele!!!


Ultima editare efectuata de catre RxY-andra in Vin Iun 06, 2008 6:01 pm, editata de 1 ori (Motiv : [b] TE-AI DEVIAT APROAPE TOTAL DE LA SUBIECT . AR TREBUI SA ARGUMENTEZI PROPIA TA PARARE IN LEGATURA CU TEAM MEW MEW , NU NUMAI SA PUI POZE SI SA SPUI CA ITI PLACE DE ZOEY . AI O AVERTIZARE ! LA 2 AVERTIZARI AI BAM)
Sus In jos
http://anto-hiyoko.hi5.com/
Ryoko Minaka
Spirit
Spirit
Ryoko Minaka


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 05/06/2008

Team Mew Mew Empty
MesajSubiect: Re: Team Mew Mew   Team Mew Mew Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 7:24 pm

Etto...din cate stiu eu, anime-ul are mai multe episoade. Cred ca 14 are doar sezonul 1, insa eu cred ca sunt mai multe. E dragut anime-ul, insa este prea banal. Sunt multele de genul acesta, in care apar 5 fete cu puteri supranaturare care salveaza lumea, orasul, pamantul etc. Mi-a placut mult "buna relatie" dintre Elliot si Zoey. OMG they are so sweet! Ma refer cand se cearta. Mark este foarte dragut, imi place si de el. E intelegator, mai intelegator decat toti baietii din anime ^^ . O ador si pe Renee, deoarece e matura, frumoasa, lupta foarte bine, gandeste inainte de a actiona si imi place felul ei de a fi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Team Mew Mew Empty
MesajSubiect: Re: Team Mew Mew   Team Mew Mew Icon_minitime

Sus In jos
 
Team Mew Mew
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Team Galaxy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Other-
Mergi direct la: