Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Eclair vs Lumiere

In jos 
+3
Milky*Way
Ay-chan
RxY-andra
7 participan?i
AutorMesaj
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 12:42 pm

Pai mie imi place mai mult de Lumiere pt. ca e mai "feminina" ... insa Eclair este mai puternica... Parca prin ultimele episoade Lumiere a devenit si ea de "varsta" lui eclair dar nu sunt sigura... Insa a salvat lumea de nustuce (am uitat cum se num.) si a devenit mai micuta.. si eclair era sa moara..dar partea aia nu prea am inteleso >_>


Ultima editare efectuata de catre in Sam Feb 16, 2008 9:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Re: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 5:38 pm

ok.deci daca ar fi sa aleg Lumiere ar castiga. ea nu creste si deodata ajunge de varsta lui eclair ci are o putere care ii permite acest lucru pe perioade scurte.oricum am citit intr-un loc(nu mai stiu ce site) ca lumiere e mai puternica decat eclair si s-a dovedit asta examinand niste ep. in care se demonstra acest lucru.oricum a fost dem ca are multi fani , printr-un sondaj.
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Re: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 4:39 pm

pai nustiu Lumiere mi se pare prea ahm cuminte rabbit pe cand eclair e mai cu viata deci o aleg pe Eclair
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Re: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 11:40 pm

Eu o aleg pe Eclair, poate pentru ca are cam aceeasi personalitate ca a mea Very Happy. Este frumoasa, mai puternica decat Lumiere, (asa cred eu), pe cand Lumiere este mai timida, linistita...
Sus In jos
Darky Kaory
Spirit
Spirit
Darky Kaory


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : Anime World
Joburi/Distractii : eleva/muzica,anime-uri
Stare de spirit : Happy and Sad
Data de inscriere : 13/04/2008

Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Re: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 5:12 pm

Poi....cred ca toti stiu care este mai matura,Lumiere. Dar eu o prefer pe cealalta adik pe Eclair(Fulger). E puternica ,arata sooper ....ce pot spune decat O ADOR!!!!!!!!!!! Smile Eclair vs Lumiere Eclair10
Sus In jos
http://anto-hiyoko.hi5.com/
Ryoko Minaka
Spirit
Spirit
Ryoko Minaka


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 05/06/2008

Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Re: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 7:04 pm

Amandoua sunt foarte frumoase si lupta extrem de bine. Nici nu cred ca puteau alege o echipa in care membrii sa se completeze unii pe altii mai bine ca ele doua. Fiecare are stilul ei de lupta, puterile ei etc. Eclair este foarte frumoasa, dupa parerea mea poate putin mai frumoasa decat Lumiere. Lupta foarte bine si doreste mereu ca aceasta sa fie pentru o cauza nobila. Ea nu poate suporta gandul ca lupta pentru ceva gresit, pur si simplu nu se poate obisnui cu ideea. Ea este mai rebela si mai copilaroasa, in ciuda varstei. Lumiere deasemenea este foarte frumusica. Insa ea, spre deosebire de Eclair este mai eleganta, finuta, rafinata si mai matura (putin cam prea matura pentru varsta ei, dupa parerea mea). Am observat ca mereu spune: "O doamna trebuie sa fie mai eleganta". Intr-un fel are dreptate, ca doar fetele nu sunt baieti, dar oricum, trebuie sa se mai distreze si ele, nu pot trai mereu dupa reguli impuse. Amandoua imi plac la fel de mult. Nu pot alege intre ele.
Sus In jos
Lord Crys
Spirit
Spirit
Lord Crys


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Localizare : In my dream
Joburi/Distractii : Anime/Manga
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 25/07/2008

Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Re: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 3:20 pm

Eclair - din simplul motiv ca e mai rebela, si ma aseman cu ea foarte mult! E puternica, nu renunta si e foarte draguta, frumoasa, cum vreti voi sa o caracterizati...
Lumiere - prea eleganat pentru stilul meu...
Deci... Eclair!
Sus In jos
http://www.orizont2100.noua.org
Continut sponsorizat





Eclair vs Lumiere Empty
MesajSubiect: Re: Eclair vs Lumiere   Eclair vs Lumiere Icon_minitime

Sus In jos
 
Eclair vs Lumiere
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Kiddy Grade-
Mergi direct la: