Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cupluri potrivite

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ryoko Minaka
Spirit
Spirit
Ryoko Minaka


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 05/06/2008

Cupluri potrivite Empty
MesajSubiect: Cupluri potrivite   Cupluri potrivite Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 7:02 pm

Care credeti ca sunt "cuplurile" care s-ar potrivi cel mai bine din acest anime si de ce?

Spre deosebire de parerea unora, mie mi se pare ca nu se potrivesc deloc Sakura si Sasuke. Sunt total diferiti. Sasuke este foarte misterios, inteligent, matur si poate putin ingamfat, iar Sakura mult prea copilaroasa, si, desi e inteligenta, de multe ori greseste la cele mai banale lucruri, iar pe majoritatea anime-ului numai sta si plange si nu face nimic. Doar ii critica pe altii. Eh...sper sa nu va suparati, dar asta e parerea mea. Cuplurile care cred ca ar fi potrivite sunt:

1.Temari&Shikamaru - Amandoi sunt foarte inteligenti. Temari stapaneste niste tehnici mai puternice decat ale lui Shikamaru, insa acesta o poate invinge cu ajutorul inteligentei sale uimitoare. Mi se pare ca acest cuplu este cel mai potrivit dintre toate.
2.Hinata&Naruto - La inceput, Hinata este timida, draguta cu toata lumea, insa renunta prea repede. Insa, cand il vede pe Naruto simte ca poate fi puternica si continua mult timp lupta, pana nu se mai poate ridica in picioare, insa si atunci vrea sa castige pentru ca Naruto sa o admire. S-a schimbat mult datorita lui Naruto. Insa si ea a avut o influenta de multe ori in viata lui Naruto. De exemplu la meciul cu Neji din finala. Aceasta i-a dat curaj, facandu-l sa-si dea seama ca il poate invinge, ca este puternic si doar trebuie sa creada in el. Ei doi se completeaza unul pe altul.
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Cupluri potrivite Empty
MesajSubiect: Re: Cupluri potrivite   Cupluri potrivite Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 5:54 pm

si eu am aceias parere ca tine in legatura cu Sakura si Sasuke. Deci , chiar daca nimeni nu s-ar fi gandit la acest cuplu , adica la Kankuro&Ino , mie mi se pare ca se potrivesc. Sunt cam la fel . Chiar daca nu vorbesc niciodata si nu s-au observat nciodata. Mai putin aspectul fizic ... acolo sunt total diferiti si nu cred ca Ino i-ar placea de Kankuro ... dar oricum , ca si comportament se aseamana
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
VanillaMilk
Spirit
Spirit
VanillaMilk


feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Sims 2
Stare de spirit : I`m death...
Data de inscriere : 14/04/2009

Cupluri potrivite Empty
MesajSubiect: Re: Cupluri potrivite   Cupluri potrivite Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 12:39 pm

Um,ia sa vedem
Sasuke si Sakura
Sasori si  Sakura
Rock Lee si Sakura
Shikamaru si Ino
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cupluri potrivite Empty
MesajSubiect: Re: Cupluri potrivite   Cupluri potrivite Icon_minitime

Sus In jos
 
Cupluri potrivite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cupluri imposibile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: