Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sugestii in legatura cu concursurile viitoare

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Empty
MesajSubiect: Sugestii in legatura cu concursurile viitoare   Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 6:52 pm

Daca aveti sugestii in legatura cu concursuri de GFX imi puteti spune.Dar dupa competitia care NU a avut loc ma indoisc ca o sa mai facem alt concurs.Dar oricum eu pana una alta sunt deschisa la orice sugestie[in legatura cu temele,jurizarea etc] puteti posta aici pt ca eu sunt deschisa la absolut orice^^
Poate era o idee mai geniala sa deschid un astfel de topic mai intai.Mai vedeam si eu daca erau ceva doritori sau nu...sau care ar fii interesati sa participe.Dar asta este...my bad
Spoiler:

So.. any sugestions? *sigh again -_-*
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii in legatura cu concursurile viitoare   Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 4:26 pm

poi..ma gandesc la un concurs de editare a pozelor.membri juriului vor fi alesi ( voluntar) si se vor intelege ce imagine vor pune.userii care participa la concurs vor edita img si juriul v-a anunta castigatorul....la asta ma gandesc acum Razz
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii in legatura cu concursurile viitoare   Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 12:41 pm

Well nu ar fii o idee rea ^^ Dar de data asta fac un topic separat unde imi veti spune daca veti participa sau nu.Numai imi veti spune.Iar imginile mi le veti trimite prin pm ca sa nu ma  mai trezesc ca data trecuta la concursul cu GFX >.>

Alte sugestii?Nimeni?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii in legatura cu concursurile viitoare   Sugestii in legatura cu concursurile viitoare Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii in legatura cu concursurile viitoare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Zone :: GFX :: GFX Battle-
Mergi direct la: