Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Emisiuni si filme preferate

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Emisiuni si filme preferate Empty
MesajSubiect: Emisiuni si filme preferate   Emisiuni si filme preferate Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 10:20 pm

Care sunt emisiunile voastre preferate si de ce ? Pai ale mele sunt La bloc (imi placea mai mult cum era inainte ) , pentru ca e amuzant si ceea ce nu imi prea place la el este ca , cateodata vorbesc prostii --_--, Nimeni nu-i perfect pt. ca tot asa , e amuzant , Trasniti in Nato , Schimb de mame (pentru ca pot vedea si eu cum e in casa la altii >3). Filme preferate nu am , pt. ca nu ma prea uit eu la filme si cand ma uit nu le retin numele .. astept si alte pareri Smile
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Emisiuni si filme preferate Empty
MesajSubiect: Re: Emisiuni si filme preferate   Emisiuni si filme preferate Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 6:02 pm

Pai, si mie imi plac cam aceleasi emisiuni, ca tine RxY-andra. Numai ca eu is innebunita dupa serialul ''Nimeni nu-i perfect!''. L-am urmarit inca de la inceput si nu am pierdut niciun episod pana acum, si sper nici sa nu pierd vreunul pe viitor.
Ma mai uit si pe la Trasniti din Nato, din cand in cand, si la Schimb de mame. In general, cam ce da pe la Prima tv.
Inainte ma uitam, si la megastar, sau la dansez pentru tine, dar acum s-au terminat amandoua.
Filme preferate, nu am. Singurele filme care imi plac sunt cele care le am eu pe calculator, si sunt sigura ca nu o sa le dea vreodata pe tv.
Aaaa, era un film care l-a dat o data la tv, si care mi-a placut, parca se numea: ''Laguna albastra''... Cam asa ceva.
Cam atat... ca in rest nu mai stiu...
Sus In jos
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Emisiuni si filme preferate Empty
MesajSubiect: Re: Emisiuni si filme preferate   Emisiuni si filme preferate Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 10:35 pm

Pai de obicei ma uit numai seara la Tv.Emisiunile preferate ar fii cele de pe Discovery Cn,Sci,World,Travell & Living [mai rar],Animal Planet si National Geografic.DAr preferatele mele sunt Brainiac: Scienece Abuse si Myth Busters[l-am scris bine oare..>.>].Sau in general unde explodeaza ceva lol! Ar mai fii Air Crush Investigation si documentarele despre animale[nu le retin numele].
Filme...cam tot ce e comedie sau animatie.Preferatele mele [ momentan ]sunt :Balto 1,2,3,The Bucket List [ Jack Nicholson e de-a dreptul hilar lol! ],The Mask,Surf's Up,Garfield 1,Madagascar,Home Alone 2,3,4,Piratii din caraibe,Raise your Voice,New york Minutes si lista ar mai putea continua la nesfarsit...
Deci dupa cum se vede sunt maniaca dupa filme ^ ^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Emisiuni si filme preferate Empty
MesajSubiect: Re: Emisiuni si filme preferate   Emisiuni si filme preferate Icon_minitime

Sus In jos
 
Emisiuni si filme preferate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: