Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 rate the user above you!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
karynutza
Fairy Dust
Fairy Dust
karynutza


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 13/04/2008

rate the user above you! Empty
MesajSubiect: rate the user above you!   rate the user above you! Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 4:23 pm

Acest fel de topic l-am intalnit si in alte forumuri si m-am gandit ca n-ar fi rau sa fie si aici. E destul de simplu veti nota userul de deasupra voastra :

1. Nu veti nota de doua ori acelasi user;
2. Nu e necesar sa dati si o nota, cei mai multi oricum dau numai note de zece;
3.
Evitati sa mai dati argumente de genul "nu face spam, e activ, nu
provoaca scandal deci 10 + karma" sau va fi sters si acest topic!
Incercati mai bine sa descrieti persoana de mai sus si impresia pe care
v-a lasat-o. Din cate am vazut eu multi au postat la vechiul topic doar
pentru a primi karma. Nu credeti ca e mai interesant sa vedeti ce cred
altii despre voi decat sa auziti mereu aceleasi cuvine stereotipice si
sa creasca cu o unitate cifra de langa avatar? Aveti posibilitatea de a
afla mai multe despre voi asa.
4. Nu descrieti o persoana pe care nu
o cunoasteti doar pentru a va creste numarul de posturi. Faceti-o doar
daca v-a atras atentia si ati vrea sa spuneti ceva despre ea.
5. Incercati sa scoateti in evidenta si ce nu va place la cineva insa nu fiti rautaciosi.( preluate de pe site-ul www.manga-anime.ro)
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

rate the user above you! Empty
MesajSubiect: Re: rate the user above you!   rate the user above you! Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 11:46 pm

deci karynutza ... m-ai surprins ... am sa incerc sa ma abat cat mai putin de la reguli .. deci vad ca esti serioasa si ca iti iei in serios treaba de moderator ... am vazut ca in fiecare mesaj pe care il lasi "descri" cuvintele cu atata concrezitate ... daca ai mai posta mai mult poate te facem admin Razz dar sa revenim ... ceea ce nu imi prea place la tine este .. hmm mi se pare ca esti putin increzuta ... dar este o problema mai egoista din partea mea ... vad ca incerci sa ai idei originale ceea ce ma face sa am o parere buna despre tine ... deci oricum iti dau o nota .. fara suparare dar asa sunt eu .. 8.50 Razz nu te supara , dar faptul ca ai asa putine posturi ma face sa iti injumatatesc putin nota ... sau cel putin zecimii acesteia... nota 10 e a adminului ^.~ (cel putin asa fac eu Rolling Eyes , deci nu va asteptai sa va dau 10)
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

rate the user above you! Empty
MesajSubiect: Re: rate the user above you!   rate the user above you! Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:46 pm

Am sa fiu cat se poate de sincera...Very Happy.
RxY-andra:
Pai, incep intai cu ce nu mi-a placut la tine(asa sunt eu, mai rea...Very Happy).
Pai, prima data, sincer, eram cam prea egoista si te uram pentru o chestie stupida, ..faptul ca te tineai bine pe pozitii, si de fiecare data cand te intreceam la concursul cei mai activi useri, reveneai imediat si imi luai locul. Recunosc ca intr-un fel vroiam cu orice chip sa o intrec pe Milky*Way, ceea ce cred ca vroiai si tu. Dar asta a fost la inceput, cand eram un membru nou, si vroiam sa ajung pe podium la acest concurs, dar acum m-am mai linistit Very Happy.
Cu timpul, am inceput sa te cunosc, mai bine si sa nu imi mai pese asa de tare ca tu ma intreci sau nu, la acel concurs.
Imi place la tine ca esti foarte ambitioasa, si iti place sa muncesti, pentru ca forumul sa fie cat mai frumos. Poate la inceput te-am judecat gresit, si din cauza egoismului meu, dar si din cauza ca eram un membru nou, si nu te cunosteam prea bine, te credeam altfel. Dar oricum nu conteaza, cine are cele mai multe posturi, atata timp cat acele postari sunt bune, si cu folos. Asta am realizat, umpic mai tarziu, decat cand eram un membru nou, si cred ca si din cauza asta, nu mi-ai placut la inceput.
Oricum, acum am alta parere despre tine, si e una buna, si iti voi da un 10, nu pentru rangul de admin, ci pentru munca depusa pentru forum.
Sus In jos
Continut sponsorizat





rate the user above you! Empty
MesajSubiect: Re: rate the user above you!   rate the user above you! Icon_minitime

Sus In jos
 
rate the user above you!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rate the forum
» Rate the song above you!
» Rate the avatar and signare above you
» Rate the theme of forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: