Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Gallery Fake

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Gallery Fake Empty
MesajSubiect: Gallery Fake   Gallery Fake Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 10:48 am

Mie mi se pare plctisitor animeul asta ... Si cu ala care face picturi false .... Adica stati sa va spun cum e : e vorba de o galerie de tablouri false facute de unu Fuji nustucum care are o secretara care s-a indragostit aparent de el ... Deci cum am spus e plictisitor ... eu i-as da un 8 pentru ca , grafica e buna
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Gallery Fake Empty
MesajSubiect: Re: Gallery Fake   Gallery Fake Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 11:32 am

grafica e buna, dar actiunea si istoricul sunt groaznice.nu stiu ce sa zic de anime....sa nu supar fanii dar mie nu imi place...e plictisitor.pt frafica ii dau un 7.50
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Gallery Fake Empty
MesajSubiect: Re: Gallery Fake   Gallery Fake Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 12:04 pm

aham.e intradevar groaznic si plictisitor.adica mno n-am vazut decat un episod da si ala...nici grafica nu prea imi place au niste fete ciudate so...nustiu parerea mea^_^
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Gallery Fake Empty
MesajSubiect: Re: Gallery Fake   Gallery Fake Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 7:07 pm

 Mie mi s-a parut destul de interesant anime-ul(nu va ingrijorati, ca nu m-am suparat, ca nu sunt o fana a lui..., asta in nici un caz)... Grafica, nu prea mi-a placut, cat despre poveste,.., sincer unele episoade mi s-au parut interesante, dar m-am plictisit foarte repede, si am renuntat sa-l mai urmaresc, ca nu m-a captivat indeajuns de mult  incat sa imi lase o impresie buna. Un 8 acolo, sa zicem, dar nush...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gallery Fake Empty
MesajSubiect: Re: Gallery Fake   Gallery Fake Icon_minitime

Sus In jos
 
Gallery Fake
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Other-
Mergi direct la: