Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Kikyo € Naraku

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Kikyo € Naraku Empty
MesajSubiect: Kikyo € Naraku   Kikyo € Naraku Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 5:48 pm

Ce parere aveti despre acest cuplu ? Mie ni se pare imposibil! Chiar daca inima umana a lui naraku o iubeste pe Kikyo , ea nu il iubeste . Si in plus Kikyo nu mai are sanse cu nimeni pentru ca e o mortaciune . Poate doar daca ar aparea un mort Very Happy . Dar sa revenim , eu sunt impotriva acestui cuplu !
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Kikyo € Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Kikyo € Naraku   Kikyo € Naraku Icon_minitimeVin Apr 11, 2008 10:31 pm

 Si eu nu sunt de acord cu el, sub niciun caz, cu acest cuplu, pentru ca fiecare dintre ei are un caracter diferit de al celuilalt, si nu as gasi ceva comun intre ei doi. Prin urmare, pe langa ca acest cuplu  e imposibil de realizat, nici pe viitor nu cred ca ar putea fi, atat timp cat cei doi parteneri sunt total diferiti.
Sus In jos
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Kikyo € Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Kikyo € Naraku   Kikyo € Naraku Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 12:01 pm

eu sunt de acord!poi saraca kykyou ramane singurica Laughing .adica daca inu e cu kago...siapoi si Naraku are nevoie de cineva nu?mie mi se pari draguti,adica nu cuplul secolului da merg^_^
Sus In jos
Darky Kaory
Spirit
Spirit
Darky Kaory


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : Anime World
Joburi/Distractii : eleva/muzica,anime-uri
Stare de spirit : Happy and Sad
Data de inscriere : 13/04/2008

Kikyo € Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Kikyo € Naraku   Kikyo € Naraku Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 2:30 pm

Sunt impotriva lor .Cum ar fi fost daca Kikyo era cu Koga? Cum vi se pare cuplul mai potrivit: Kikyo cu Koga sau Kikyo cu Naraku? Very Happy Kikyo € Naraku 665719
Sus In jos
http://anto-hiyoko.hi5.com/
dark_kikyou
Spirit
Spirit
dark_kikyou


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Data de inscriere : 01/03/2008

Kikyo € Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Kikyo € Naraku   Kikyo € Naraku Icon_minitimeDum Iul 20, 2008 5:13 pm

Nu prea cred ca acestia se potrivesc..nu stiu poate...eu nu prea cred... Very Happy
Sus In jos
http://www.kagome.3xforum.ro
Continut sponsorizat





Kikyo € Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Kikyo € Naraku   Kikyo € Naraku Icon_minitime

Sus In jos
 
Kikyo € Naraku
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: InuYasha-
Mergi direct la: