Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Loveless :

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Loveless : Empty
MesajSubiect: Loveless :   Loveless : Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 9:16 pm

pai animeul e cam asa:(nu voi pune ceva in engleza pt.ca de obicei(cel putin eu)ma plictisesc:deci e vorba despre Aoyagi Ritsuka un baiat de 12-13 ani(nustiu sigur)care crede ca viata e monotona si crede ca daca nu va face amintiri(fotografii)va diasparea.fratele lui Aoyagi Seimei a murit sinucis de Seven Moon cand era inca mic.intr-o zi il intalneste pe un fost prieten al lui Seimei Soubi Agatsuma.am uitat sa spun ca cei care erau virgini aveau inca coada si urechi,iar acest soubi nu avea.ritsuka s-a speriat.dar soubi i-a povestit ca el este luptatorul lui Seimei(si unul intre prietenii lui)si ca Seimei fiindc sacrificiul sau i-a ordonat sa fie luptatorul lui Ristuka.ma rog in timp ce inainteaza relatia lor e mai puternica.sfarsitul este cam ..in ceatza ma rog dupa mine ar fi trebuit ca Ritsuka sa-si piarda coada si urechiusile Laughing (app sper ca v-ati dat seama e yaoi).da deci merita un 10 cu desavarsire.este un anime complex.sper sa-l vizionati
Sus In jos
Momo-chan
Fairy Dust
Fairy Dust
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
Data de inscriere : 22/03/2008

Loveless : Empty
MesajSubiect: Re: Loveless :   Loveless : Icon_minitimeMar Apr 01, 2008 9:28 pm

 Loveless a fost al doilea anime yaoi, vazut de mine dupa gravitation, si pot  sa spun ca seamana umpic  cu gravitation, doar prin faptul ca in amandoua exista un cuplu  format dintr-un ''baietas si un ''barbat''(daca  intelegeti ce vreau sa spun). Nu ma consider fana anime, dar asta nu inseamna ca nu vizionez anime-uri yaoi. Loveless este unul din animeurile mele preferate yaoi..
Sus In jos
Lord Crys
Spirit
Spirit
Lord Crys


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Localizare : In my dream
Joburi/Distractii : Anime/Manga
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 25/07/2008

Loveless : Empty
MesajSubiect: Re: Loveless :   Loveless : Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 3:26 pm

Mina! Loveless nu e yaoi! E shonen-ai! Yaoi... e mai pervers pe cand, shonen-ai inseamana cateva sarutari, atingeri fata de yaoi care sa zicem, e trecut peste varsta noatra, e deja pentru adulti, cica.
Revenind, Loveless... ha, ce amintiri placute, primul meu shonen-ai vazut. Ritsuka are o personalitate foarte draguta, copilaros dar neh... intelegeti voi. Chiar mia placut anime-ul si e unul dintre preferatele mele, anime-uri de acest gen. Desi grafica nu e prea buna si nici nu e prea lung>.<
Sus In jos
http://www.orizont2100.noua.org
Continut sponsorizat





Loveless : Empty
MesajSubiect: Re: Loveless :   Loveless : Icon_minitime

Sus In jos
 
Loveless :
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Other-
Mergi direct la: