Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sakura Haruno

In jos 
+3
RxY-andra
Ay-chan
Milky*Way
7 participan?i
AutorMesaj
Milky*Way
Fairy Dust
Fairy Dust
Milky*Way


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare
Stare de spirit : Fastacita^_^
Data de inscriere : 08/02/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:27 pm

Physical Information
Age: 15
Sex: Female
Birthday: 03/28
Bloodtype: O
Height: 150.1 cm (Pt 1)
Weight: 35.9 kg (Pt 1)

Ninja Information
Registration ID: 012601
Hidden Village: Leaf
Rank: Chuunin
Team: 7 - Uzumaki Naruto, Sai, Hatake Kakashi/Tenzou, Uchiha Sasuke (Former)

Advancement Data
Academy Grad Age: 12
Chuunin Exam Age: ?
Jutsu: Strength Enhancement, Sakura Fubuki, Shousen

Missions Completed
D-Rank: 7
C-Rank: 1
B-Rank: 0
A-Rank: 1
S-Rank: 0

Pai ce pot spune despre Sakura.E o fata vioaie.Imi place foarte mult cum arata dupa ce isi taie parul si are mai multa forta .Ce sa mai vorbesc de shippuden e super fata!
Sus In jos
Ay-chan
Dark Tenshi
Dark Tenshi
Ay-chan


feminin
Numarul mesajelor : 172
Localizare : lost world
Joburi/Distractii : nothing
Stare de spirit : lonely and sad
Data de inscriere : 07/02/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:30 pm

e un personaj vioi si e desteapta.dar funtea ei ma cam deranjeaza.cand isi taie parul arata mai bine.si nu-mi mai place faptul ca e OBSEDATA DE SASUKE.sa fim seriosi, asa ceva nu se poate numi dragoste ci obsesie Exclamation
Sus In jos
http://an-otherstory-abouta-girl.piczo.com
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 12:26 am

Sakura? ..ehh.. o cam urasc.. dar in shippuden devine mai normala Very Happy.. si in shipp. scapa de obsesia cu sasuke..plus ca a incercat sa o omoare.. dar asta e in manga Very Happy. E ... enervanta.. *stupid* tongue si daca se crede asa un mare "medic" de ce nu a putut sa il ajute pe saracul naruto?? Parca am vazut undeva ca invie un peste..deci? [


Ultima editare efectuata de catre in Sam Feb 16, 2008 9:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Little_pink_angel
Spirit
Spirit



feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 31
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 10/02/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 8:46 pm

ei bine...Sakura a fost cam tot timpul o mica plangacioasa, si tot ce stia e sa se tina tot timpul dupa Sasuke si sa urle la Naruto...si asta o face sa fie din ce in ce mai enervanta...insa pe parcurs s-a mai maturizat, oarecum, si Sasuke a incetat sa mai fie o obsestie
Sus In jos
Alex
Ghost
Ghost



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 24/02/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 6:18 pm

RxY-andra a scris:
Sakura? ..ehh.. o cam urasc.. dar in shippuden devine mai normala Very Happy.. si in shipp. scapa de obsesia cu sasuke..plus ca a incercat sa o omoare.. dar asta e in manga Very Happy. E ... enervanta.. *stupid* tongue si daca se crede asa un mare "medic" de ce nu a putut sa il ajute pe saracul naruto?? Parca am vazut undeva ca invie un peste..deci? [



Alo!!!!!!!!!

A invins un membru din akatsuki si e cea mai puternica kunoiki din Tara Focului.
Sus In jos
RxY-andra
Dark Tenshi
Dark Tenshi
RxY-andra


feminin
Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : In your heart
Stare de spirit : Yeeey! no way ! I only joking >.
Data de inscriere : 07/02/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeDum Feb 24, 2008 8:20 pm

Da dar nu l-a invins singura . Si in plus cred ca daca nu ar fi ajutato baba aia(am uitat cum o cheama Very Happy) nu ar fi putut sa il invinga pe sansori si nu cred ca e cea mai puternica kunoichi din sat
Sus In jos
http://www.angelofdestiny.piczo.com
Yumi_Emi
Fairy Dust
Fairy Dust
Yumi_Emi


feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 29
Localizare : Somewere...far away from here
Stare de spirit : Stresata
Data de inscriere : 03/03/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 11:37 pm

Well mie imi place cat de cat de sakura.Nu intotdeauna.cel mai mult urasc acea OBSESIE fata de sasuke....macar in shippunden dispare si s-a mai maturizat un pic.daca ar fi fost dupa mine cred ca as fii schimbat mult felul ei de a fi Razz
Sus In jos
Ryoko Minaka
Spirit
Spirit
Ryoko Minaka


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 05/06/2008

Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 6:59 pm

In Naruto normal am crezut ca o dau pe Sakura cu capul de pereti . Aproape in tot Naruto tot ce face ea este sa critice, sau sa planga dupa Sasuke. What an annoying girl! Deci pur si simplu nu se baga in lupta, era mult prea lasa, iar sa se antreneze nici ca i-a trecut prin cap (bine, poate dupa mult timp). Dar oricum, ea toata ziua "Sasuke in stanga, Sasuke in dreapta" , pe cand Naruto a salvat-o de atatea ori si nici macar nu a stiut sa-i multumeasca cum se cuvine. In Naruto Shippuuden se schimba treaba. La inceput m-a enervat Sai, dar acum nu stiu ce sa mai zic, deoarece nu am urmarit pana la final, pur si simplu m-am plictisit . Apropo, scuze fani ai Sakurei, dar asta este parerea mea. Stiu ca probabil multi ganditi altfel, but she is still annoying for me disappointed
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sakura Haruno Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Haruno   Sakura Haruno Icon_minitime

Sus In jos
 
Sakura Haruno
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: